Przekrój tego roku ®

W 2012 roku jak zwykle, wiele się działo...

Wyremontowaliśmy na "czysto" pomieszczenia przy tarasie garażowym. Gipsarowanie, malowanie, instalacje wod-kan i elektryczne oraz glazura i terakota. Wstawiliśmy okno-drzwi i przewieźliśmy resztę mebli z "domu nauczyciela".

Poszerzyliśmy ogrodzenie do geodezyjnych wymiarów, gdyż nie szanowano naszej własności.

Sprzedaliśmy mieszkanie, w których mieszkaliśmy ponad 23 lata (łezka w oku się kręci, gdyż to był najpiękniejszy okres mojego życia...). Ten wspaniały czas opiszę wkrótce i będzie to nie jeden artykuł!

W październiku zajęliśmy się edukacją Kingi -głównie Barbara. Jest to siostrzenica żony naszego ucznia Andrzeja Rekiecia. Ta Gimnazjalistka tknęła nowego ducha w nasze życie. Tak optymistyczne, miłe dziecko i Jej wspaniali opiekunowie sprawili, że ponownie uwierzyliśmy w ludzi.

Nasze najmłodsze dziecko idzie przebojem przez życie.

          

"Zmusiła" nas do teatru dramatycznego im. Aleksandra Węgierki na spektakl "Ożenek" Gogola z występem gościnnym znakomitego aktora Wojciecha Wysockiego. Basia dotarła do garderoby i porozmawiała z aktorem (w poprzednim roku spotkała się z Emilią Krakowską)! Wtedy był pierwszy atak zimy! Sukcesy Marty, także finansowy, zaowocowały kupnem samochodu. Jesteśmy szczęśliwi i jednocześnie bardziej zestresowani! No tak, przed życiem się nie uchronisz...

    Du...żo zdjęć